Array ( [0] => Array ( [0] => Головна [1] => https://aflubin.ua/ [hide_in_schema] => ) [1] => Array ( [0] => Інструкція [1] => https://aflubin.ua/instrukcziya/ [hide_in_schema] => ) )
Лікарський засіб
Для дорослих
та дiтей 2+

ІнструкцІя препарату АфлубІн®

ІнструкцІя препарату АфлубІн®

Склад і форма випуску

Краплі оральні. Прозора від безбарвного до злегка жовтуватого кольору рідіна.1 мл містить 25 крапель.

 • 100 мл препарату містить:
 • Gentiana D1 – 1 мл;
 • Aconitum D6 – 10 мл;
 • Bryonia D6 – 10 мл
  • Ferrum phosphoricum D12 – 10 мл;
  • Acidum sarcolacticum D12 – 10 мл.
 • допоміжні речовини: етанол 43% (м / м).

Фармакологічні властивості

Комплексний гомеопатичний препарат.

При застосуванні з лікувальною метою препарат зменшує озноб і нормалізує температуру; зменшує запалення верхніх дихальних шляхів, нежить і кашель; головний біль та слабкість, зменшує біль в м’язах і суглобах; активізує захисні сили організму; прискорює одужання, запобігає розвитку ускладнень.

При застосуванні препарату з профілактичною метою препарат зміцнює загальну опірність організму; підвищує місцевий імунітет верхніх дихальних шляхів знижує ймовірність захворювання на грип та застуду.

Препарат стимулює синтез інтерферону і клітинну ланку імунітету, що дозволяє застосовувати його на різних стадіях інфекційного процесу (як для профілактики, так і для лікування). Має протизапальну дію на слизові і синовіальніоболонки, що призводить до зниження явищ ексудації та набряку. Надає дезінтоксикаційну та м’яку жарознижуючу дію.

Подвійний механізм дії забезпечується як шляхом поліпшення системного і місцевого імунітету організму, так і прямою противірусною дією препарату.

Показання до застосування

Препарат рекомендується застосовувати для профілактики і лікування грипу та застуди (ГРВІ), а також в комплексному лікуванні запальних і ревматичних захворювань з болем у суглобах.

Протипоказання

Підвищена чутливість (алергія) до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

В даний час немає інформації щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Особливості застосування

Афлубін® не замінює профілактичну вакцинацію від грипу.

На початку лікування можуть тимчасово загострюватися наявні симптоми захворювання (первинна реакція). Така реакція зазвичай не є шкідливою. Якщо симптоми не зникають, застосування препарату слід припинити. Після зникнення первинної реакції лікарський засіб можна застосовувати знову. При повторному загостренні симптомів застосування лікарського засобу слід припинити.

Оскільки Афлубін® містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження якості та ефективності препарату.

Афлубін® краплі оральні не слід застосовувати пацієнтам з алкогольною залежністю, оскільки в одній дозі (5/10 крапель) міститься 80/160 мг спирту.

Вміст спирту повинен враховуватися також при застосуванні вагітними, жінками, які годують груддю, дітьми і пацієнтами з високим ризиком захворювань печінки і ризиком нападів епілепсії.

Тривале лікування гомеопатичними лікарськими засобами повинен контролювати лікар з досвідом застосування гомеопатичних препаратів, оскільки можуть виникнути симптоми, які не вказані в інструкції для медичного застосування.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Дані щодо застосування лікарського засобу в період вагітності та годування груддю відсутні. Доказів будь-якого ризику прийому препарату під час вагітності та годування груддю немає. Рекомендується застосовувати препарат в період вагітності та годування груддю з обережністю. Дані про вплив препарату на репродуктивну функцію відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Незважаючи на вміст спирту, препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

Застосування

Якщо лікар не призначив інакше, слід дотримуватися такої схеми застосування:

(1-2 добу захворювання застудою або грипом).

Дорослі і діти старше 12 років 10 крапель 3-8 разів на добу.

Діти у віці від 5 до 12 років 5-9 крапель 3-8 разів на добу.

Діти 2-4 роки 2-4 краплі 3-8 разів на добу.

Для швидкого поліпшення стану препарат приймати щопівгодини ˗ годину, але не більше 8 разів на добу.

Профілактика.

Планову профілактику починати за 1 місяць до сезонного підвищення захворюваності на інфекції, грип та застуду або при виникненні епідемії

Дорослі і діти старше 12 років 10 крапель 2 рази на добу, 3 тижні.

Діти від 2 до 12 років 2-9 крапель 2 рази на добу, 3 тижні.

Екстрену профілактику проводити відразу ж після контакту з хворим на грип або застуду та після дії провокуючих чинників (переохолодження, різка зміна клімату).

Дорослі і діти старше 12 років 10 крапель 2 рази на добу, 2-3 дні.

Діти від 2 до 12 років 2-9 крапель 2 рази на добу, 2-3 дні.

Для досягнення максимального ефекту Афлубін® рекомендується застосовувати в проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1:00 після їжі).

Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням. Для зручності застосування дітям препарат розводити в ложці води.

Діти. Застосування препарату Афлубін® краплі оральні дітям до 2 років не рекомендується через нестачу даних.

Передозування

Випадків передозування не було зареєстровано.

Побічні реакції

Можливе виникнення алергічних реакцій, включаючи висип, свербіж, кропив’янку.

Умови зберігання

Термін придатності: 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Лікарський засіб зберігати в щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 ° С в недоступному для дітей місці.

Упаковка. За 20 мл або по 50 мл, або по 100 мл у флаконах-крапельницях з темного скла, в картонній упаковці.

Категорія відпустки. Без рецепта.

Виробник. Ріхард Біттнер АГ.

Місцезнаходження виробництва та його адреса місця здійснення діяльності. Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Склад і форма випуску

Круглі плоскі таблетки білого кольору з можливими вкрапленнями, з розподільною рискою.

 • Gentiana D1- 3,6 мг;
 • Aconitum D6 – 37,2 мг;
 • Bryonia D6 – 37,2 мг;
  • Ferrum phosphoricum D12 – 37,2 мг;
  • Acidum sarcolacticum D12 – 37,2 мг.
 • Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

Фармакологічні властивості

Комплексний гомеопатичний препарат.

Препарат має пряму противірусну дію, а також стимулює синтез інтерферону і клітинну ланку імунітету, що дозволяє використовувати його на різних стадіях інфекційного процесу (як для профілактики, так і для лікування)./

При застосуванні з лікувальною метою препарат зменшує озноб і сприяє нормалізації температури тіла зменшує запалення верхніх дихальних шляхів, нежить і кашель; зменшує головний біль і слабкість, зменшує біль в м’язах і суглобах; активізує захисні сили організму; прискорює одужання, запобігає розвитку ускладнень.

При застосуванні з профілактичною метою препарат зміцнює загальну опірність організму; підвищує місцевий імунітет верхніх дихальних шляхів знижує ймовірність захворювання на грип та застуду.

Показання до застосування

Профілактика і лікування грипу та застуди (ГРВІ), а також в комплексному лікуванні запальних і ревматичних захворювань з болем у суглобах.

Протипоказання

Підвищена чутливість (алергія) до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Клінічно значуща взаємодія препарату Афлубін® з іншими лікарськими засобами не встановлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

Особливості застосування

Лікарська форма таблетки містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції замість таблеток Афлубін® потрібно застосовувати препарат у формі крапель.

Оскільки Афлубін® містить рослинні природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку та кольору таблетки, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Інформація про будь-якого ризику для плода та дитини від застосування препарату в період вагітності та годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат можна застосовувати в період вагітності та годування груддю у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода / дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

Застосування

Початок лікування (1-2 добу захворювання застудою або грипом).

Дорослі і діти старше 12 років 1 таблетка.

Діти у віці від 5 до 12 років ½ таблетки.

Для швидкого поліпшення стану препарат приймати 3 рази на добу протягом 1-2 днів.

Якщо погане самопочуття зберігається, застосування препарату необхідно продовжувати за такою схемою:

2. Продовження лікування (3-7-ю добу захворювання або до одужання).

Дорослі і діти старше 12 років 1 таблетка 2 рази на добу.

Діти у віці від 5 до 12 років ½ таблетки 2 рази на добу.

3. Профілактика.
Планова профілактика на початку або до початку очікуваного піку захворюваності респіраторною вірусною інфекцією, а такожпісля дії провокуючих факторів (після переохолодження або після контакту з хворим на грип або респіраторну інфекцію).
Дорослі та діти віком від 12 років: 1 таблетка 2 рази на добу до 3 тижнів.
Діти віком від 5 до 12 років: ½ таблетки 2 рази на добу до 3 тижнів.
Для досягнення максимального ефекту Афлубін® слід застосовувати за 30 хв до або через 1 годину після їди, таблетку рекомендується потримати у роті до повного розсмоктування.
При необхідності лікування дітей віком до 5 років слід застосовувати препарат Афлубін® у формі крапель.
Діти. Дітям віком до 5 років застосовують препарат Афлубін® у формі крапель.

Передозування

Випадків передозування не було зареєстровано.

Побічні реакції

Можливе виникнення алергічних реакцій, включаючи висип, свербіж, кропив’янку.

Умови зберігання

Термін придатності: 5 років.
Зберігатив оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Упаковка. По 12 таблеток у блістері; по 1 або 2, або 3, або 4 блістери у картонній упаковці.
Категорія відпуску. Без рецепта.
Виробник. Ріхард Біттнер АГ.
Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності. Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Турбує кашель?
Спробуй новий Афлубін®Плюс сироп від кашлю
Дiзнатись бiльше
Підтримка імунітету
Потрійна підтримка імунітету!
Дiзнатись бiльше
Завантажити інструкцію

Інструкція для Афлубін Краплі

Завантажити

Інструкція для Афлубін Таблетки

Завантажити